Kim jesteśmy?

O nas

Jesteśmy Polską firmą rodzinną z doświadczeniem od 1988r. Tworzymy narzędzia o indywidualnej charakterystyce pracy dla instalatorów. Wynaleźliśmy i opatentowaliśmy Power Ad, dzięki któremu montaż puszek elektrycznych jest szybki i przyjemny. To pierwsze tego typu narzędzie na świecie. Ochrona środowiska naturalnego ma dla nas duże znaczenie. Nasze produkty spełniają wszelkie normy. Są tworzone tak by jak najdłużej służyły i były poddane pełnemu recyklingowi. Piszą o nas:
Piszą o nas:

Byliśmy na Targach !

Targi Energetab 2021 jak co roku odbyły się w Bielsko Biała. Firma In Device zaprezentowała swój innowacyjny produkt POWER AD do osadzania puszek elektrycznych. Widać było duże zainteresowanie zarówno ze strony odwiedzających jak i firm wystawiających się. Poznaliśmy masę ciekawych ludzi. Dziękujemy ,że z nami byliście !

Pisał o nas Elektroinstalator !

Cześć Wszystkim! Przybywamy do Was z Super wiadomością! a więc.. Możecie nas znaleźć w najnowszym wydaniu Elektroinstalator Znajdujmy się na OKŁADCE. Zachęcamy do przeczytania małego streszczenia o naszym narzędziu, wizyty na stronie internetowej oraz na naszym kanale youtube. Znajdziecie tam wiele ciekawostek na temat POWER AD i przyszłości firmy IN DEVICE.

error: Treść chroniona