Power AD

Jak to działa?

Montaż puszek elektrycznych to jedna ze szczególnie nielubianych przez monterów prac. Dlatego stworzyliśmy Power Ad. Od dziś prawidłowo osadzisz puszki, nie musisz mieć dużego doświadczenia i umiejętności. Prace wykonasz szybko, sprawnie, bez wysiłku i czysto. Nasz Uchwyt to jedyne takie narzędzie na rynku, dlatego pojawia się wiele pytań związanych z jego użyciem. W tym miejscu zgromadziliśmy najczęściej poruszane kwestie.

FAQ

Jak zamontować puszki z Power Ad?

Wykonaj otwór, w którym osadzisz puszki. W zależności od liczby montowanych puszek wybierz odpowiedni Power Ad – dostępne są warianty dla dwóch, trzech, czterech i pięciu puszek. Wsuń puszki w gniazda Uchwytu i zatrzaśnij zaciski. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz dodatkowo usztywnić mocowanie puszek, umieszczając wkręty w dodatkowych otworach mocujących. Przygotuj gips lub inną mieszankę montażową. Spryskaj otwór wodą. Nałóż do otworu niewielką ilość gipsu lub kleju. Używając Power Ad osadź puszki. Odczekaj kilka sekund, aby spoiwo zastygło. Zwolnij zaciski Uchwytu, jeśli używałeś też wkrętów – wykręć je. W przypadku montażu poziomego wykonaj Uchwytem kilka lekkich, posuwistych ruchów w górę i w dół. Jeśli montowałeś puszki pionowo — wykonaj ruchy na boki. Na koniec pianką montażową usztywnij osadzenie puszek.

Power Ad – do jakich puszek pasuje?

Power Ad to narzędzie uniwersalne. Z jego pomocą zamontujesz wszystkie rodzaje puszek typu PK60, niezależnie od ich producenta, kształtu, rodzaju i zastosowania.

Co zrobić, jeśli puszki są niewymiarowe?

Uchwyt poza standardowym zaciskiem daje także możliwość dodatkowego mocowania. W tym celu przewidziano specjalne otwory, w które możesz wprowadzić wkręty. Dzięki temu nawet puszki o niewłaściwych wymiarach czy kształtach będą stabilnie osadzone w Uchwycie.

Czy można Uchwytem zamontować puszki niedzielone?

Tak, dzięki omawianym powyżej otworom mocującym możesz także pewnie i stabilnie zamocować w Uchwycie puszki niedzielone.

Jak osadzić puszki przed glazurą?

Jeśli ściany mają być tynkowane lub będziesz układał na nich glazurę, osadzając puszki, musi pozostawić odpowiedni odstęp od ściany. Z naszym Uchwytem ustawienie płaszczyzny czołowej puszek względem ściany jest banalne. W tym celu wystarczy, że odpowiednio ustawisz śruby znajdujące się po bokach narzędzia.

Jak dbać o Power Ad?

Power Ad nie wymaga specjalnej konserwacji. Narzędzie jest wykonane z materiałów odpornych na korozję, toteż możesz je myć. Gips, klej czy piankę usuń przy pomocy miedzianej lub mosiężnej szczotki.

error: Treść chroniona